Rejestracja: 56 658 44 87 | e-mail: stomatologrejestracja@citomed.pl

Nasze Standardy

 • Zespół specjalistów

  Zespół specjalistów

  Podstawą naszej poradni są kompetentni i doświadczeni stomatolodzy, dentyści i higienistki, często z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Wśród naszego personelu znajdują się lekarze posiadający kwalifikacje z zakresów leczenia zachowawczego, endodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej. Najbardziej wymagającym pacjentów - czyli dzieciom, zapewniamy komfortową atmosferę. Nasz zespół wyróżnia się ciepłym podejściem do najmłodszych zarówno na fotelu dentystycznym, jak i poza nim.

 • Gwarancja na zabiegi

  Gwarancja na zabiegi

  Bierzemy odpowiedzialność za nasze usługi. W sytuacji kiedy pacjent przestrzega kilku prostych zasad, oferujemy dwuletnią gwarancję na zabiegi.
  Warunkiem udzielenia gwarancji jest:

  • dbanie o higienę i przestrzega zaleceń wyznaczonych przez dentystę,
  • wykonanie higienizacji oraz poddawanie się wizytom kontrolnym co 6 miesięcy,
  • niezwłoczne wykonanie zabiegów zalecone podczas wizyty kontrolnych.
 • Nowoczesny gabinet

  Nowoczesny gabinet

  Wyposażyliśmy nasze gabinety w jedne z najnowocześniejszych foteli dentystycznych. Ponadto w gabinetach zostały zainstalowane ekrany z bajkami, aby umilić najmłodszym pobyt u stomatologa. Nasi pacjenci leczeni są przy użyciu najwyższej klasy sprzętów takich jak mikroskopy dentystyczne, oraz lampy do wybielania zębów. Użycie wyspecjalizowanego sprzętu oferuje każdemu pacjentowi unikatowy standard, pełną sterylność, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort.

 • Szeroka gama usług

  Szeroka gama usług

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług świadczonych w jednym miejscu. Wykonujemy zabiegi z zakresów stomatologii zachowawczej, endodoncji – także maszynowej z użyciem wysokiej klasy mikroskopu, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej – w tym skomplikowanych ekstrakcji ósemek. Prowadzimy także profesjonalny gabinet higienizacji z bogatą ofertą zabiegową.

 • Wysoka jakość

  Wysoka jakość

  Doświadczenie personelu przekłada się na wysoki standard zabiegów prowadzony w naszej placówce. Wyróżnia nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta, by zapewnić najwyższej jakości obsługę. Nawet najbardziej wymagający pacjenci, którymi są dziećmi będą usatysfakcjonowani wizytą u nas, ze względu na przyjazny personel, ale także specjalne udogodnienia. Posiadamy bowiem ekrany, na których podczas leczenia wyświetlamy ulubione bajki oraz zapewniamy szeroki wachlarz dostępnych znieczuleń (m.in: gaz rozweselający).

 • Gabinet higienizacji

  Gabinet higienizacji

  Współpracujące z nami higienistki posiadają doskonałe wykształcenie, oraz bogate doświadczenie. Kompetencje i umiejętności przekłada się na profesjonalizm i komfort w trakcie zabiegów. Poddając się zabiegom higienizacyjnym pacjent zyskuje poprawę estetyki uzębienia jak i zwiększa wytrzymałość zębów i działa zapobiegawczo. W naszej poradni wykonasz między innymi scaling, piaskowanie oraz pełną fluoryzację.

Rozweselające znieczulenie

Rozweselające znieczulenie

Ta oferta kierowana jest zarówno do najmłodszych, jak i starszych pacjentów. Leczenie w sedacji niweluje stres i pozwala wprowadzić wesołą atmosferę w trakcie zabiegu. Znieczulenie gazem rozweselającym, przekłada się na pozytywne wspomnienia z fotela dentystycznego, zmieniając wizytę u dentysty w zupełnie nowe, przyjemne doświadczenie.