Rejestracja: 56 658 44 87 | e-mail: stomatologrejestracja@citomed.pl

Blog

 • Dentysta nie taki straszny.

  Zaniedbania w higienie jamy ustnej są groźne dla całego ustroju organizmu. Stomatologia jest dziś na wysokim poziomie, a zabiegi dentystyczne są o wiele łatwiejsze do zniesienia, niż kilkanaście lat temu. Warto się o tym przekonać i chodzić do stomatologa regularnie!

  więcej
 • Stomatologia w narkozie? To możliwe!

  Nie musisz śnić o pięknym uśmiechu. Zaśnij i obudź się ze zdrowymi zębami.

  więcej
 • Bielszy odcień bieli

  Wybielanie zębów i nie tylko. Wszystko o tym co skutecznie rozjaśni twój uśmiech na lato. Zacznijmy od najprostszych i bardzo skutecznych sposobów na przywrócenie blasku Twoim zębom. Zastosuj Porady Centrum Stomatologii Citomed a Twój uśmiech będzie ozdobą na długi czas. 

  więcej
 • Zgrzytanie zębami - źródło, objawy, leczenie

  Zgrzytanie zębami określane jest fachowo mianem bruksizmu czyli podświadome i mimowolne zaciskanie i tarcie zębów szczęki i żuchwy. Bruksizm może występować podczas snu, ale również w ciągu dnia. Przypadłość ta jest często bagatelizowana przez pacjentów. 

  więcej
 • Strach przed dentystą, czy już dentofobia?

  Strach przed leczeniem zębów, oraz dentystą jest powszechny wśród dużej części Polaków. W wielu przypadkach wywołuje tak duży stres, że całkowicie uniemożliwia pacjentowi odbycie wizyty u dentysty. Dlaczego tak bardzo obawiamy się dentysty i jak sobie z tym strachem poradzić? 

  więcej
 • Co zrobić po utracie zęba? Czy warto uzupełniać braki zębowe?

  Każdy brak zębowy powinien być uzupełniony. Nie tylko pogarsza nam komfort życia, ale również niesie poważne konsekwencje dla całego organizmu. Dlaczego to takie ważne, żeby uzupełnić nawet pojedynczy brakujący ząb?

  więcej
 • Czy warto leczyć mleczaki, skoro i tak wypadną?

  Wielu rodziców zastanawia się czy warto przychodzić z dzieckiem do dentysty, skoro w grę wchodzi jedynie leczenie zębów mlecznych. Przecież one i tak wypadną... prawda? Wątpliwości rozwieje specjalista stomatologii dziecięcej Lecznic Citomed - Iga Kubiak.   

  więcej